Dieta South Beach i szybsze efekty

Jak już wiadomo, dieta plaż południowych daje bardzo dobre rezultaty, jednak najlepsze osiąga się w fazie pierwszej, a w drugiej proces utraty tkanki tłuszczowej odbywa się już znacznie wolniej. W ten sposób, jeśli mamy sporą nadwagę może się okazać, że w drugiej fazie będziemy trwać przez bardzo długi okres czasu, co może doprowadzić nas do frustracji, pomimo tego, że jednak będziemy gubić centymetry w talii, w udach i na pośladkach.

ćwiczenia podczas diety

Nie musi tak jednak być, warto naszej diecie pomóc, dokładając do niej jeszcze ćwiczenia. Ze względu na to, iż wiele osób już na samą myśl o ćwiczeniach ma przed oczami objawy wielu godzinnego treningu, a głównie pot, zakwasy i potworne zmęczenie, warto zacząć od odrobiny więcej ruchu w naszym codziennym życiu. Stopniowo możemy dodawać ćwiczenia tak, by ich cały zestaw nas nie zniechęcał, a sprawiał, iż zauważymy, że mamy w sobie więcej siły i jesteśmy bardziej sprawni, niż jeszcze dwa, trzy tygodnie temu.

Wiele osób zapomina, jaką frajdę może sprawiać uprawianie sportu, więc dlaczego by nie włączyć się do gry właśnie teraz, kiedy chcemy być szczupli – mężczyźni z muskularnym brzuchem, a kobiety bez cellulitu. Z pewnością dla wielu osób sport będzie lepszym rozwiązaniem, niż nudne ćwiczenia, a ponadto zauważymy, jak nasze życie się diametralnie zmieni – z zamkniętej w sobie osoby będziemy tryskać energią i doskonałym humorem zarażając takim podejściem wszystkich wokół nas.